Пошукові системи

 

Українські пошукові системи

Мета Потужна повнотекстова пошукова система, має оригінальну базу даних. Підтримує розвинену мову запитів, пошук за окремими полями документів. Виконує пошук з урахуванням морфології української, російської та англійської мов. Посилання супроводжуються анотаціями. Зручний та швидкий перегляд результатів.

 

Uaport Портал має потужні пошукові можливості у текстах документів в мережі Інтернет, архівах української преси, українських новинах, товарах та послугах. Пошук виконується не тільки українською, а й російською, англійською, французькою та іншими мовами.

 

Uaportal Великий багаторівневий каталог українських ресурсів (тематична та регіональна класифікація), швидкий пошук за ключовими словами.

 

Ping Каталог українських ресурсів з рейтингом сайтів та пошуковою системою. Має великий арсенал даних. Дозволяє шукати за фразами. Для зручності користувачів кожне знайдене слово із запиту виділяється червоним кольором.

 

Bigmir Український інформаційний портал, каталог українських сайтів, пошук, новини, спорт, суспільство, пошта, радіо. Пошук виконується через Google або через Яндекс.

 

Silver Україна в Інтернеті. Тематичний каталог ресурсів. Пошук у рубриках.

 

UaList Пошукова система і тематичний каталог українських сайтів.

 

Старт Украина Інформаційно-розважальні та ділові ресурси. Фірми, організації, новини, об'яви, домени. Пошук у каталозі.

 

AtlasUa Функціональний каталог українських сайтів. Має можливість пошуку товарів, послуг, новин, повнотекстових документів.

 

QS Каталог сайтів та пошукова система. Посилання супроводжуються анотаціями. Також є прайс-листи, оголошення, курси валют, погода та ін.

 

КУСТ Пошук в українських ресурсах, різноманітні сервіси, послуги, служби. Статистика сайтів та чемпіонат сайтів.

 

Україномовні пошукові системи 

Meta-Ukraine

Search

Toping

Zona

Google

Англомовні пошукові системи

Alta Vista

Yahoo

Lycos

InfoSeek

Google