Виставка робіт молодого художника з Китаю ShiJianfang Джона

2 липня 2014 р. у відділі мистецтв відкрито виставку художніх робіт молодого художника з Китаю ShiJianfang Джона. "У пошуках свого шляху у мистецтві та ідеальних рішень, у 2007 році я потрапив до прекрасної художньої атмосфери України.
Сім років життя та навчання за кордоном дали ясно зрозуміти, що моє життя неможливе без мистецтва.

2008 року мене зарахували до Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, на відділення живопису. Це надало мені натхнення творити та привід пишатися собою. Я відчув високий професіоналізм у системному викладанні викладачами та у стрімкому прагненні студентів до мистецтва.

Ця виставка - поєднання досвіду, отриманого в Україні, з китайською тематикою, класичних китайських традицій з новими здобутками. Це пошуки нового стилю молодого художника. Роки навчання пройшли швидко, скоро час додому. Спочатку мені було незвично в іншій країні, але зараз тяжко думати про скорий від'їзд... Знаю, що дуже захочеться повернутися до країни, де було прожито 7 років, де зустрічав нових людей і пережив багато радості та печалі, з якою тісно пов'язана моя молодість. Здобутий тут досвід як скарб для мене.
Ця виставка символізує закінчення навчання, життя за кордоном та початок художньої кар'єри і втілення мого прагнення до мистецтва.

Щиро сподіваюся, що всім сподобається". ShiJianfang Джон.