Подорож із Тоніно Гуерра

До дня народження великого митця у березні 2016 року відділ мистецтв бібліотеки презентував велику художню експозицію «Подорож з Тоніно Гуерра», де було представлено авторські проекти Т. Гуерра, фотографії Ю. Роста, сценографія В. Карашевського до вистави за віршами Т. Гуерра, кераміка Карли Лега за ескізами Т. Гуерра і дві посвяти Т. Гуерра – Аліни Гріненко «Містерія танцю» і Максима Ляшева «Сонцестояння». На відкритті виставки гості бібліотеки переглянули виставу Юрія Любимова «Мед», створену за поемою Тоніно Гуерра. Про цю виставу розповів завідувач відділу, театрознавець Леонід Криворучко. Своїми роздумами про творчість Т. Гуерра поділилися художники Максим Ляшев та Аліна Гриненко, член-кореспондент НАН України, професор В. П. Шелест.


Виставка сценографічних робіт «Перехрестя»

29 жовтня 2015 р. у відділі мистецтв бібліотеки відбулося відкриття виставки сценографічних робіт "Перехрестя". На виставці представлені роботи студентів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Д. Немировського та М. Біндіч.
Виставка триватиме до 20 листопада 2014 року.


Виставка живопису Івана Поліщука

8 вересня 2015 р. у відділі мистецтв відкрилася виставка живопису талановитого українського художника Івана Поліщука. Він закінчив Державну художню середню школу імені Т.Г. Шевченка. В 2006 році зайняв перше місце у виставці-конкурсі  «Таланти КПІ». Учасник сезонних студентських виставок. Він пише полотна, на які приємно дивитися, насолоджуватись і черпати позитивну енергію.


Виставка живопису Максима Ляшева «Кіммерійське літо»

29 березня 2015 р. у відділі мистецтв бібліотеки відкрито виставку живопису Максима Ляшева «Кіммерійське літо», що експонуватиметься впродовж квітня. Максим Ляшев – український художник, режисер. Займається живописом, графікою, відеоартом, працює в документальному кіно. З 1998 року бере участь у багатьох виставках та арт-проектах, серед яких:


Виставка робіт молодого художника з Китаю ShiJianfang Джона

2 липня 2014 р. у відділі мистецтв відкрито виставку художніх робіт молодого художника з Китаю ShiJianfang Джона. "У пошуках свого шляху у мистецтві та ідеальних рішень, у 2007 році я потрапив до прекрасної художньої атмосфери України.
Сім років життя та навчання за кордоном дали ясно зрозуміти, що моє життя неможливе без мистецтва.