КИЯНИ МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ВІДВІДАТИ СТОМАТОЛОГА У ЦІЛОДОБОВОМУ РЕЖИМІ

Безкоштовно отримати невідкладну стоматологічну допомогу дорослі та маленькі кияни можуть у цілодобовому режимі, завдяки відкриттю двох нових пунктів, що працюють 24/7.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час візиту до медичних закладів.

Пункт невідкладної стоматологічної допомоги для дорослих знаходиться за адресою: вул. Шота Руставелі, 26. На площі 80 кв. м, зокрема, тут розташовано хірургічний кабінет, стерилізаційну, рентген-кабінет, а також кабінет для надання безкоштовної стоматологічної ортопедичної допомоги учасникам АТО.

Важливо, що один із цих нових пунктів обслуговуватиме дітей. Такої меддопомоги комунальні медичні заклади цілодобово не надавали взагалі.

За словами Микола Поворозника, дитячий кабінет відкрито на базі Дитячої клінічної лікарні № 7 Печерського району м. Києва на вул. Професора Підвисоцького, 4-Б. Таке рішення було прийнято з огляду на те, що саме у цьому медичному закладі знаходиться єдине у місті дитяче відділення щелепно-лицевої хірургії. Тож у разі необхідності дитина швидко та вчасно отримає спеціалізоване висококваліфіковане лікування будь-якого рівня складності…

Більш детально ви ознайомитесь тут:

https://vechirniykiev.com.ua/news/kyyany-mozhut-bezkoshtovno-vidvidaty-stomatoloha-u-tsilodobovomu-rezhymi

 

КИЇВ - ДРУЖНІЙ ДО ДІТЕЙ

Родина зі золотими кубками киянка Олена Гандей та її 10 дітей

Столиця України створює максимально комфортні умови для маленьких містян. Влада піклується про безпеку, розваги та здоров’я майбутнього покоління. 

Материнська любов й опіка – найважливіше у житті кожної людини. Киянка Олена Гандей вже понад 10 років дарує дітям з неблагополучних родин справжню сім’ю. Наразі у дитячому будинку сімейного типу вона, разом з чоловіком Назарієм, виховують 10 діток: 5 біологічних, одного всиновленого та 4 прийомних.

https://vechirniykiev.com.ua/news/kyiv-druzhniy-do-ditey

 

БАГАТОДІТНА РОДИНА ОТРИМАЛА ВІД МІСТА АВТОМОБІЛЬ

Заступник голови КМДА Марина Хонда вручила ключі від мікроавтобусу Фольксваген багатодітній родині. Киянка Олена вже понад 15 років дарує дітям з неблагополучних родин материнську любов й опіку.  Кілька років тому міська влада забезпечила  велику родину  власним житлом - 5-ти кімнатною квартирою.  Сьогодні сім’я Олени Гандей отримала власний транспорт.  

-  На сьогодні у Києві діє  24 будинки сімейного типу. Із 2016 року міська влада почала закуповувати для них автомобілі. За 3 роки придбали  13 машин.  Як тільки забезпечимо усі родини автомобілями,   то почнемо оновлювати парк автомобілів у тих сім’ях, що цього потребують , - розповіла Марина Хонда.

Наразі у дитячому будинку сімейного типу Олена Гандей разом з чоловіком Назарієм виховує 10 діток: 5 біологічних,  один всиновлений та 4 прийомних. Загалом пані Олена  виховала 25 дітей. Нове авто - це більше свободи та цікавих мандрівок по Києву і за місто усім разом, - кажуть у дружній сім’ї.

https://vechirniykiev.com.ua/news/bahatoditna-rodyna-otrymala-vid-mista-avtomobil

 

«КАРТКУ КИЯНИНА» ТРЕБА ПРИКЛАДАТИ ДО ВАЛІДАТОРА: НОВІ ПРАВИЛА

Після вчорашньої публікації "Вечірнього Києва", яка викликала широке обговорення серед киян у соцмережах, прокинувся "Київпастранс" й зробив офіційне оголошення для пасажирів з пільговою "Карткою киянина".

Ось що написали у "Київпастрансі": "Після посадки в трамвай, тролейбус чи автобус пасажир пільгової категорії зобов`язаний зареєструвати свою поїздку: піднести «картку киянина» до валідатора та дочекатися відповідного звукового сигналу. Кошти під час реєстрації на валідаторі не стягуються.

Не зареєстрована пільгова «Картка киянина» не дає права на безоплатний проїзд".

Вони також додали, що кількість пільгових поїздок упродовж року необмежена. Пільги, надані раніше державою, залишаються без змін.

https://vechirniykiev.com.ua/news/kartku-kyyanyna-treba-prykladaty-do-validatora-novi-pravyla

 

ВАЛІДАТОРИ У КОМУНАЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ ВЖЕ ПРАЦЮЮТЬ

Другий день поспіль у салонах комунального транспорту столиці стоїть ґвалт, який зчиняють пенсіонери, коли кондуктори говорять їм прикласти Картку киянина до валідатора.

Як пояснили нам кондуктори у тролейбусах № 30, 18, 6 та 33, керівництво «Київпастрансу» провело інструктаж з ними й наполягло, аби саме кондуктори інформували й вимагали від престарілих пасажирів, щоби ті прикладали картку до валідаторів. Це робиться для з’ясування обсягу пасажиропотоку на маршрутах.

Вочевидь, що треба було керівництву «Київпастранса» заздалегідь роз’яснити киянам про нові умови проїзду й облік пасажирів – володарів Картки киянина. Це можна було зробити й через оголошення у салонах транспорту, й через гучномовець водія, не кажучи вже про цивілізовані методи – оголошення у пресі.

Звичайно ж, треба було пояснити людям, що кошти з Картки пенсіонерам не списують.

https://vechirniykiev.com.ua/news/konduktory-skarzhat-sya-shcho-pensionery-ne-khochut-prykladaty-kartku-kyyanyna-do-validatoriv

 

НАЦБАНК ВИПУСКАЄ МОНЕТУ ДО 100-річчя АКТУ ЗЛУКИ

Національний банк України з 17 січня вводить в обіг монету номіналом п'ять гривень до 100-річчя Акту Злуки.

Про це повідомила прес-служба НБУ.

Монета з нейзильберу присвячена урочистому проголошенню акту про об'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину незалежну державу.

22 січня 1919 року в урочистій обстановці на Софійській площі в Києві відбулася подія, яка стала підсумком відповідного підготовчого процесу, - було проголошено Акт Злуки, акт об'єднання українських земель", - йдеться в повідомленні НБУ.

На аверсі монети розміщено малий державний герб України, в центрі на дзеркальному тлі - шрифтовая композиція з абревіатур УНР і ЗУНР, літери яких декоровані орнаментами.

На реверсі монети на дзеркальному тлі розміщено фрагмент тексту Акту Злуки. Ліворуч і праворуч від напису розміщені медальйони з зображеннями символів земель: лева - Західної України (ліворуч) і Архангела Михаїла - центральної України (праворуч), унизу напис півколом "100 років Акту Злуки".

Діаметр монети 35 мм.Тираж - 40 тисяч штук.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/01/15/7203773/

КП в Украине. – 2019. – 16 янв. – С. 3;

Сегодня : киев. вып. – 2019. – 16 янв. – С. 3.

 

...ВИПУСКАЄ МОНЕТУ,  ПРИСВЯЧЕНУ БОГДАНУ ХАНЕНКУ

Національний банк України випустить пам’ятну монету номіналом 2 гривні, присвячену представнику відомого козацько-старшинського роду, колекціонеру, меценату, підприємцю, громадському діячу, який мав авторитет у фінансових і промислових колах та був помітною постаттю в діловому і громадському житті Києва, - Богдану Івановичу Ханенку.

"Присвячена представнику відомого козацько-старшинського роду, колекціонеру, меценату, підприємцю, громадському діячу, який мав авторитет у фінансових і промислових колах та був помітною постаттю в діловому і громадському житті Києва, - Богдану Івановичу Ханенку. Справою життя Богдана Ханенка стало колекціонування. Разом із дружиною - Варварою Миколаївною, він зробив значний внесок у культурну спадщину України - понад сорок років Богдан і Варвара Ханенки збирали унікальні твори світового мистецтва та стали фундаторами музею, що носить їхнє ім'я", - йдеться у повідомленні.

Тираж сувенірної монети – 35 тисяч штук.

https://www.unn.com.ua/uk/news/1773416-nbu-vipustit-monetu-prisvyachenu-bogdanu-khanenko

КП в Украине. – 2019. – 16 янв. – С. 3;

Сегодня : киев. вып. – 2019. – 16 янв. – С. 3.

 

КИЯН ЗНОВУ ПУСКАЮТЬ В МЕРІЮ ЧЕРЕЗ ГОЛОВНИЙ ВХІД

На вході стоїть інтроскоп для перевірки, як в аеропортах.

У будівлю Київської міської державної адміністрації на Хрещатику, 36, знову можна потрапити через центральний вхід. Раніше він був закритий через ремонт на першому поверсі.

Як повідомив керуючий справами секретаріату Київради Ігор Хацевич, тут посилили заходи безпеки. Співробітників КМДА, депутатів пропускатимуть за посвідченнями через рамку-металошукач, але їх речі не перевірятимуть.

Відвідувачі "з порожніми руками" також зможуть безперешкодно заходити в будівлю через рамки. А ось візитери з сумками мають віддати їх на перевірку через інтроскоп – пристрій для сканування вмісту, як в аеропортах. У разі відмови від перевірки, в будинок не пускатимуть.

Більш детально ви ознайомитесь тут:

https://vechirniykiev.com.ua/news/metaloshukachi-pandusy-i-dytyacha-kimnata-kyyany-dyvuyut-sya-onovlenoyu-meriyeyu

Сегодня : киев. вып. – 2019. – 16 янв. – С. 14.

 

СТАРІ КАРТКИ МЕТРО «ЗГОРЯТЬ» У СІЧНІ:

ЩО РОБИТИ КИЯНАМ

Киянам нагадали скористатись старими картками метро. Про це повідомляє прес-служба КП «Київський метрополітен».

- У липні минулого року перед зміною тарифу багато хто з вас поповнив кілька карток метро на 50 поїздок, щоб ще довго економити. Як ми писали тоді і от нагадуємо зараз термін дії тих поїздок без використання 6 місяців (власне до січня цього року). Діставайте ті картки з надійних сховків та перевіряйте! – кажуть у прес-службі.

Щоб продовжити дію поїздок потрібно скористатися карткою за півроку від поповнення хоча б 1 раз.

Поїздки на картках, куплених після зміни тарифу дійсні 1 рік. Термін продовжується після кожного використання.

https://vechirniykiev.com.ua/news/stari-kartky-metro-z-horyat-u-sichni-shcho-robyty-kyyanam

 

У КИЄВІ ДО ВОДОХРЕЩА ПІДГОТУВАЛИ 11 ПЛЯЖІВ

Для святкування Водохреща КП «Плесо» облаштувало в межах Києва 11 локацій зимового омовіння.

На кожній 19 січня з 07:00 до 21:00 чергуватимуть рятувальники та працюватимуть медпункти, - розповіли у підприємстві.

Адреси локацій:

Дніпровський район:

 • пляж «Дитячий» (біля каплички у Гідропарку); 
 • пляж «Венеція» (острів Долобецький);
 • пляж «Передмістна Слобідка» (Гідропарк, навпроти Києво-Печерської лаври); 
 • пляж «Тельбін» (проспект Павла Тичини);
 • пляж «Райдужний» (озеро Райдужне, вул. Марка Черемшини); 
 • пляж «Центральний» (Труханів острів). 

Оболонський район:

 • пляж «Вербний» (оз. Вербне, вул. Приозерна); 
 • місце масового відпочинку Наталка (затока Оболонь, вул. Прирічна); 
 • Парк Наталка (вул. Оболонська Набережна); 
 • пляж «Пуща-Водиця» (ставок Горащиха, 7 лінія). 

Деснянський район:

 • Зона відпочинку «Троєщина» (вул. Оноре де Бальзака).

Аби не сталось надзвичайних ситуацій та травм фахівці рятувальної служби підготували прості правила.

Підготовка до зимового купання:

 1. Поступовість. Перш за все, радимо готуватися до купання заздалегідь. У жодному разі не йдіть у крижану воду без попереднього процесу загартування організму.
 2. Проконсультуйтеся із лікарем, якому Ви довіряєте, який добре знає Вас як пацієнта і з урахуванням індивідуальних особливостей Вашого організму вбачає допустимим «екстремальне купання» і переконаний, що ризик раптового прояву/загострення хвороб відсутній.
 3. Локацію для купання обирайте спеціально облаштовану, де Ви будете під наглядом фахівців рятувальної служби та чергових медиків.
 4. Не занурюйтесь там, де Ви перебуватимете не у полі зору інших людей і де в разі чого буде відсутня можливість швидко надати Вам медичну допомогу.
 5. Жодного алкоголю! Ні до, ні після занурення. Алкоголь лише створює оманливий ефект зігрівання. Насправді ж прискорює охолодження організму і збільшує ризик раптового загострення серцево-судинних захворювань. Чай, кава, гарячий бульйон – будь-ласка, якщо немає індивідуальних протипоказань.

https://vechirniykiev.com.ua/news/u-kyyevi-do-vodokhreshcha-pidhotuvaly-11-plyazhiv

 

ПОНАД  71 ТИСЯЧУ ПАСАЖИРІВ

Фото УНІАН

Перевіз Boryspil Express за час своєї роботи.

Kyiv Boryspil Express здійснив понад 2 тисячі поїздок та вже перевіз 71 225 пасажирів. Наразі новий поїзд виконує графік на 96,6%, що є високим показником порівняно з аналогічними світовими практиками. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, передає www.uz.gov.ua.

«Бориспільський експрес працює стабільно та щоденно перевозить півтори-дві тисячі пасажирів. За такої затребуваності нового маршруту розраховуємо перевезти до мільйона пасажирів за рік. Впевнений, що з розвитком авіасполучення та поліпшенням добробуту громадян цей показник зростатиме», - зазначив він.

Залізничне сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль» Укрзалізниця відкрила 30 листопада 2018 року. Наразі експрес функціонує в режимі 24/7 та щодоби здійснює 27 рейсів. Із графіком курсування поїзда можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.+

Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування, які розміщені на конкорсі над 14-ю колією на вокзалі в Києві. Для придбання квитка за готівковий розрахунок організовані дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. В аеропорту «Бориспіль» квитки можна придбати в касах і терміналах, що розташовані на вході до залізничної платформи. На станції «Дарниця» квитки можна придбати в касі № 2. Вартість квитка - 80 грн.

Раніше повідомлялося, що 2019 року «Укрзалізниця» здійснить реконструкцію транспортно-пересадочного вузла Видубичі для облаштування на ній зупинки швидкісного поїзда Kyiv Boryspil Express.

День. – 2019. – 15 січ. – С. 9.

 

КУДИ НЕСТИ ВИКОРИСТАНІ БАТАРЕЙКИ:

ОНОВЛЕНА КАРТА У КИЄВІ

Відпрацьовані батарейки та ртутні лампи треба викидати у спеціальні контейнери! Оновлену карту, із точками прийому небезпечних відходів, опублікували у Департаменті житлово-комунальної інфраструктури Києва.

-УВАГА! Контейнери передбачені виключно для небезпечних відходів! Просимо не кидати в них звичайні побутові відходи. Також звертаємо увагу, що енергозберігаючі лампи та ртутні термометри бажано викидати в упаковці (або обгорнути шаром паперу), биті ртутні термометри викидати в контейнери ЗАБОРОНЕНО!, - зазначили в департаменті.

Подивитися, де найближчий до Вас контейнер, можна тут.

https://vechirniykiev.com.ua/news/kudy-nesty-vykorystani-batareyky-onovlena-karta-u-kyyevi

 

ФРЕСКА ІЗ ЗАГИБЛИМИ ЗА УКРАЇНУ ГЕРОЯМИ З'ЯВИЛАСЯ В ХРАМІ КИЄВА

На картині зображені герої "Небесної сотні" і бійці, які загинули на Донбасі.

Наталя Мамчур

У каплиці храму святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі, яка розташована на Парковій дорозі, 1, з'явилася величезна фреска. Картина присвячена загиблим за Україну.

Створила її художниця Марина Соченко, зобразивши на одній зі стін понад 50 осіб під покровом Пресвятої Богородиці. На фресці можна побачити героїв "Небесної сотні": Сергія Нігояна, Юрія Вербицького, Романа Гурика, Михайла Жізневського та інших. Є тут і портрети бійців, які загинули під час війни на Донбасі. Наприклад, знаменитого оперного співака Василя Сліпака, Андрія Кізіла. Також на стіні каплиці зображені герої минулих років.

Сегодня : киев. вып. - 2019. - 10 янв. - С. 9.

 

«БАНКИ ОДЯГУ»  ТА ЦІЛОДОБОВІ ПУНКТИ ОБІГРІВУ:

ЯК ПЕРЕЖИТИ МОРОЗИ БЕЗХАТЧЕНКАМ

Найближчі дві доби температура у столиці вночі опускатиметься нижче 10 градусів морозу. Це страшне випробування для бездомних людей.

- Безпритульним найважче протриматися в морозні ночі, вони зігріваються на вокзалі, у парадних, підвалах або покинутих будівлях, де розпалюють вогнища, спричиняючи пожежі, - зазначають рятувальники.

І хоч місцева влада і створила пункти обігріву, лише деякі із них цілодобові - більшість працюють до 18:00.

Пункти обігріву населення розташовані у приміщеннях комунальних підприємств, лікарнях і територіальних центрах соціального обслуговування і всі вони працюють (перелік адрес).

У пунктах обігріву можна відпочити, зігрітися, також у деяких із них є «банки одягу».  Всі, у кого є потреба, можуть взяти собі теплий одяг і взуття.

«Банки одягу» є у таких районах:

Дарницький район: вул. Вербицького, 9-І.

Деснянський район: вул. Беретті, 18.

Подільський район: вулиці Світлицького, 24-А та Бестужева, 32.

Святошинський район: вул. Жмеринська, 22-А та  Чорнобильська, 9.

Пункти обігріву, які працюють цілодобово:

Солом’янський район: вул. Суздальська, 4/6.

Деснянський район: вул. Беретті, 18. Працює цілодобово у випадку зниження температури до -5˚.

Нагадаємо, у столиці працюють соціальні патрулі, які розвозять гарячі обіди і чай, при необхідності можуть надати першу медичну допомогу. (Перелік адрес та години роботи патрулювання соціальних бригад).

https://vechirniykiev.com.ua/news/banky-odyahu-ta-tsilodobovi-punkty-obihrivu-yak-perezhyty-morozy-bezkhatchenkam

 

У ЦЕНТРІ  КИЄВА КОПИ КАТАЛИ ДІТЕЙ НА ПАТРУЛЬНИХ МАШИНАХ

7 січня, на Софійській площі в центрі столиці, а також на центральних площах і вулицях ще 30 українських міст пройшла акція «Різдво з копами».

У Києві на зустріч з патрульними прийшли більше тисячі дітей та їх батьки.  

Поліцейські підготували для дітей пізнавальну програму з правил дорожнього руху та особистої безпеки. Однак, найбільше малюків цікавила можливість проїхатися в  поліцейському автомобілі, приміряти спецзасоби і поставити свої питання патрульним.

 

НА БОРЩАГІВСЬКУ ЛІНІЮ ЗАПУСТИЛИ НОВІ ІМЕННІ ТРАМВАЇ

В рамках проекту «Видатні кияни»

У столиці на Борщагівську лінію швидкісного трамвая вийшли нові тематичні вагони. 

На цей раз вони присвячені видатному балетному танцівнику Сержу Лифарю і композитору жанрів класичної музики Олександру Білашу.

Комунальне підприємство опублікувало фото трамвая з портретом Олександра Білаша, а трамвай з портретом Сержа Лифаря пасажирам пропонують сфотографувати самим і взяти участь в конкурсі.

Нагадаємо, перші трамваї з портретами українців, які увійшли в історію, вийшли на маршрут в кінці січня 2018. Їх прикрасили зображення київського князя Ярослава Мудрого і королеви Франції Анни Ярославни.

Сегодня : киев. вып. – 2019. – 8 янв. – С. 17.

 

У СОФІЙСЬКОМУ СОБОРІ ПОКАЗУЮТЬ ТОМОС

7 січня у соборі святої Софії Київської відслужили різдвяну божественну літургію. Під час богослужіння у соборі перебував томос – документ, який Вселенський Патріарх Варфоломій 6 січня передав главі Православної Церкви України Блаженнішому Митрополиту Епіфанію.  

Після літургії томос перенесли для загального огляду в трапезний храм Софії Київської (Мала Софія), де кожний бажаючий зможе його побачити в будь-який день з 8-ої години ранку до 18-ої години вечора.

Вхід до трапезного храму Софії Київської, де зберігатиметься томос – вільний.

https://vechirniykiev.com.ua/news/u-sofiys-komu-sobori-pokazuyut-tomos-vkhid-vil-nyy

 

КИЇВ ВСТАНОВИВ 28 РЕКОРДІВ ЗА МИНУЛИЙ РІК

Кліматологи Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського підвели погодні підсумки грудня й усього 2018 року у столиці.

Як повідомляють науковці, середньорічна температура минулого року у Києві становила + 9,5°С, що на 1,8°С перевищує кліматичну норму. Він поділив 7-8 сходинку серед найтепліших років з 1881 року.

Більшість місяців мали суттєве перевищення середньомісячних температур стосовно кліматичної норми, окрім березня та листопада, які виявились холоднішими за кліматичну норму. Найхолодніше було 26 лютого – -16,0°С, найспекотніше було 15 серпня, коли температура у затінку досягала + 32,8°С.

Загалом у 2018 році у Києві було зафіксовано 28 температурних рекордів, причому найбільше їх було у травні – 12, всі вони перевищили попередні значення.

Опадів на проспекті Науки, 37 випало 595 мм, що відповідає 92 % кліматичної норми. Однак розподілились вони дуже нерівномірно – понад дві місячні норми у березні, а серпні та листопаді їх було найменше – лише третина кліматичної норми.

А от середньомісячна температура грудня у Києві становила - 2,2°С, що на 0,1°С вище кліматичної норми.

Грудень вперше після 2012 року виявився типово зимовим. Найхолодніше було 3 грудня, коли мінімальна температура опустилась під ранок до мінус 13,3°С, а найтепліше – вже 4 числа, коли максимальна температура піднялась після полудня до  + 3,5 градусів.

Опадів у Києві за місяць випало 75 мм, що склало 144% кліматичної норми. Висота снігового покриву на проспекті Науки 37 на кінець місяця становила 17 см. 

https://vechirniykiev.com.ua/news/kyiv-vstanovyv-28-rekordiv-za-mynulyy-rik

 

УВЕСЬ СІЧЕНЬ НА ВУЛИЦЯХ КИЄВА ПРАЦЮВАТИМЕ ФЛЮОРОГРАФ: АДРЕСИ

У січні 2019 року кияни можуть традиційно безкоштовно обстежитись на пересувному флюорографі. Про це повідомляє прес-служба КМДА. Графік роботи пересувного флюорографа їм надали у Департаменті охорони здоров’я.

Пересувний цифровий флюорограф працюватиме із 10:00 до 17:00 (технічна перерва із 13:30 до 14:00). Після обстеження усі охочі зможуть отримати довідку із результатами обстеження та кваліфіковану консультацію лікаря-фтизіатра.

Нагадаємо, що туберкульоз є виліковним у разі вчасної діагностики та дотримання процедури лікування. Тому своєчасне виявлення хвороби – це один із основних критеріїв успішного лікування та запобігання розповсюдженню цієї небезпечної хвороби. Під час обстеження у разі виявлення патології та у разі необхідності лікарі відправляють пацієнтів на дообстеження до профільних медзакладів столиці.

 

ГРАФІК

роботи пересувного флюорографа на січень 2019 року

Дата проведення

Район

Місце проведення

Адреса

09.01.2019

Дарницький

КМТЛ № 1 з ДВ

вул. Харківське шосе, 121/3

11.01.2019

Подільський

КМПТД № 1

вул. Автозаводська, 68

16.01.2019

Дарницький

КМТЛ № 1 з ДВ

вул. Харківське шосе, 121/3

17.01.2019

Солом’янський

Амбулаторія № 10 КНП ЦПМСД № 2

вул. Отця Жураковського, 10

21.01.2019

Голосіївський

ТМО «ФТИЗІАТРІЯ»

вул. Васильківська, 35

23.01.2019

Дарницький

КМТЛ № 1 з ДВ

вул. Харківське шосе, 121/3

25.01.2019

Подільський

КМПТД № 1

вул. Автозаводська, 68

28.01.2019

Голосіївський

ТМО «ФТИЗІАТРІЯ»

вул. Васильківська, 35

30.01.2019

Дарницький

КМТЛ № 1 з ДВ

вул. Харківське шосе, 121/3

https://vechirniykiev.com.ua/news/uves-sichen-na-vulytsyakh-kyyeva-pratsyuvatyme-flyuorohraf-adresy