НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Василь Горбатюк презентував книгу Миколи Мачківського «Древо Триєдине»

12-10-2020  Відбувся прямий ефір із Хмельницьким обласним літературним музеєм. Його директор Василь Горбатюк презентував книгу свого побратима-письменника Миколи Мачківського «Древо триєдине», нещодавно видану за підтримки Українського культурного фонду.

Автор передав глядачам вітання через відеозапис. Він жартома розказує про себе: «Я почав віршувати в 12 років, а вже в 13 написав поему та надіслав у районну газету. Звідти прийшла відповідь, що в такому віці писати великі твори ще рано. У 15 років я написав роман і знову надіслав у ту ж районну газету, і отримав точно таку відповідь. Тоді я віддав цей рукопис матері, і вона розпалила ним грубку. Так мій роман нагрів хату, а я зрозумів, яка велика користь від літератури».

 

На щастя, пан Микола не припинив своїх літературних пошуків, тому зараз у його доробку близько 30 книг.

«Древо триєдине» — це не роман, а дещо набагато більше. У ньому вміщений непростий життєвий досвід автора. З селянської родини, де батько був репресований, він вибився на вершини творчості, став журналістом та редактором газети. Книга сповнена цікавих розповідей, гумору, самоіронії, а позатим в ній є багато сторінок, які спонукають до роздумів.

Дивіться запис прямого етеру, щоб ближче познайомитися з автором та його книгою.