НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Київ крізь призму сімейних фотоархівів киян

Пошук, збір, відновлення та формування електронної бази рідкісних світлин з домашніх архівів киян, що мають історичну києвознавчу цінність.

У сучасному мінливому світі значення світлин особливо велике, оскільки вони зберігають до наших днів те, що давним-давно відійшло і стерлося з пам'яті, нагадують нам, якими були кияни і місто сотні років тому. Вони є безцінними для києвознавців та усіх, хто цікавиться київською старовиною.  Фотографії - це майже завжди малотиражна, а часто штучна, унікальна річ, використання якої в якості елемента при  створенні  постерів, календарів, колажів придасть роботам не лише креативності, а й  ексклюзивності та унікальності.

Дорогі друзі, Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ запроваджує   послугу реставрації старих, пожовклих пошкоджених фото з ваших домашніх архівів, що передбачає сканування, опрацювання у спеціальних програмах, запис на носій відповідно прейскуранту платних послуг бібліотеки. Ті фотографії, що зроблені на фоні київських вулиць, об’єктів архітектури у різні періоди історії міста, у фотосалонах відомих фотографів Києва (із зазначенням на фото ательє ), в цікавих старовиннних домашніх інтер'єрах киян- оцифруємо, реставруємо (приберемо тріщини, подряпини, пожовклість, наростимо обірвані краї) безоплатно, але за вашої згоди на їх розміщення в цифровій бібліотеці "Київ"  http://dlib.kiev.ua/

За послугою звертайтеся в зал медіа-ресурсів бібліотеки за адресою вул. Тургенєвська, 83-85. Тел. для довідок 044 486 03 13

Порядок надання послуги оцифровки та реставрації фотографій з сімейних архівів киян.

Другим етапом реалізації проекту буде організація навчання навичкам роботи з програмами для створення на основі фотографій красивих тематичних колажів з надихаючими текстами і елементами графіки. Не дамо розсипатися старим фото, збережемо їх для наступних поколінь.