НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Київ і Україна в об'єктиві Енцо Дель'Аква

03-09-2020   Енцо Делль’Аква – італійський фотограф, письменник, художник і музикант. Володар численних нагород і презентер багатьох виставок в Європі й у світі, наразі всю свою творчість націлив на Україну та Київ.

Під час прямого етеру з італійським гостем, що відбувся 3 вересня зі сторінки бібліотеки у мережі Фейсбук, аудиторія користувачів бібліотеки дізналася про те,що один із перших культурних заходів, який планується в Мілані та Венеції після закінчення карантину. Понад 200 фотографій та відео, зроблені влітку 2019 року фотографом, будуть представлені глядачам у різних формах. Виставка запланована масштабною: графіка, музика, відео й слайд-шоу. Мета виставки полягає не в тому, щоб показати красу та реальність столиці, а дати глядачеві змогу зрозуміти українців зсередини.

 

Енцо займається фотосправою понад 30 років. Його фотороботи виставлялися на багатьох міжнародних заходах, таких як Нью-Йоркські тижні, Арт-Базель, Венеція Арт-експо. Має міжнародні відзнаки, такі як "Ван Гог" та "Премія Крістофоро Коломбо". А ще він бере участь в роботі української Культурної Асоціації "Україна Плюс", а саме: організовує фотозйомки культурних заходів громади, сприяє поширенню інформації про роботу громади в Мілані. Допомагає зі створенням української бібліотеки в Мілані. Запрошуємо переглянути запис етеру за цим посиланням.