НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Поетрі-слем сміливих поетів

20-08-2020  Зі сторінки бібліотеки у мережі "Facebook" відбувся прямий етер – «Поетрі-слем* сміливих поетів». У творчому змаганні взяли участь Олена Ольшанська - поетка, філологиня і бібліотекарка; Назар Розлуцький – письменник, історик, блогер, музейний працівник, організатор численних культурних заходів та Саня Малаш - письменниця, перекладачка, науковець-філолог, авторка-виконавиця, кандидат філологічних наук, лауреатка літературних конкурсів. 

 

Молоді та харизматичні, емоційні й талановиті поети змагалися у 4-х категоріях: «Я стверджуюсь, я утверждаюсь» (патріотична поезія), «Вголос про сокровенне» (інтимна поезія), «(Не)рукотворне» (пейзажна поезія) та «Розмови добрі й лихі з собою, людьми та Всесвітом» (філософська поезія).

Вірші ліричні й патріотичні, емоційні та надихаючі лунали впродовж прямого етеру, захоплювали своєю душевністю і справжністю. А вимогливі глядачі слухали, насолоджувались і обирали переможця, бо це ж було справжнє змагання! А перемогу у цьому творчому бою заслужено здобула Олена Ольшанська, поетка і бібліотекарка із Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва. Отож, подарунки для Олени уже успішно летять до Запоріжжя!

А ми продовжуємо працювати й дивувати вас, шановні користувачі, і далі. Слідкуйте за анонсами!

*Поетрі-слем (від англ. poetry slam — «поетичний бій») — творче змагання, під час якого поети декламують тексти власної творчості.