НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Онлайн-трансляція фільму «Вартові міражів»

03-08-2020 Короткометражний фільм «Вартові міражів», присвячений постаті Анатолія Горового, транслювався 3 серпня. Кінострічка знята режисером Богданом Брагою, учнем пана Анатолія.

Анатолій Горовий - історик, письменник, педагог, художник. Він походить з козацького роду Горових, які отримали шляхетство наприкінці XVII ст. Працював вчителем у школах, профтехучилищах, вихователем, референтом з методичної роботи Всеросійського товариства «Знання», в міському клубі туристів — інструктором зі спелеотуризму.

В 1990-ті був одним із тих, хто започаткував Києво-Печерський гуманітарний колегіум, і став його першим ректором. Створив творче об'єднання «Отава», на початку XXI ст.

Автор двох прозових книг: «Доки шабля в руці» — химерна повість для дітей та дорослих та «Аліпій — перший руський іконописець» — повість про події XII ст. У 2009 р. вийшла збірка поезій «Там, за обрієм, коротка мить».

В 2008 відбулися перші персональні виставки живописних робіт  Горового. Пише в стилі експрсіонізму.

Анатолій Горовий — один із творців принципів сучасної музейної педагогіки. Автор ідеї сприйняття молодим поколінням музейних парадигм через власні творчі зусилля.

У 2009 р. за сценарієм пана Анатолія «Стріла заздрощів» був знятий експериментальний художньо-документальний фільм про лікаря-ченця Агапіта. В цьому фільмі Анатолій Горовий зіграв головну роль.

Фільм транслювався з просвітницькою метою на некомерційній основі. У кінострічці Анатолій Горовий зіграв сам себе.

Переглянути фільм з передмовою Ірини Костюк можна за посиланням: https://www.facebook.com/LUkLibrary/videos/4124019051006185/