НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Проєкції творчості Павла Коробчука

18-06-2020 Українська література відверто експериментує з темами і формами. У тестах нашої сучасності відчутний дух бунтарства, надрив, "брутальна" естетика. Гостра емоційність прикрашає твори Павла Коробчука – поета, прозаїка, музиканта, журналіста, лауреата літературних премій.

Письменник працює в жанрі прози та лірики, є автором романів "Ключові клапани" і "Море для шульги", поетичних книг "Хвоя", "Цілодобово", "Динозавр", "Мерехтіло", "Натщенебо", "Кайфологія", книги оповідань "Священна книга гоповідань". Про те, як рядки стають текстом, Павло Коробчук розповів у прямому етері.

Поет розповів, як відшліфовує свою майстерність, вибудовує власний експресивний стиль, як балансує між римою і верлібром. Творчій манері пана Павла властиве вживання молодіжного сленгу і жаргону (наприклад, у книзі "Священна книга гоповідань"). Автор щиро захоплюється творчістю Емми Андієвської, її майстерністю римувати.

Павло Коробчук захоплюється літературними слемами – так званими "поєдинками" між поетами, які виступають у барах, ресторанах, театрах перед публікою. Ще одна його пристрасть – музика: зокрема, він виступає у ролі барабанщика у музичних гуртах.

Література і музика гармонійно поєднуються у творчості Павла (це особливо помітно у романі "Ключові клапани").

Літературним критиком Павла є його батько – український поет Петро Коробчук. 

На прохання глядачів Павло Коробчук в етері чуттєво декламував свої вірші.