НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Ірен Роздобудько як представник мідл-літератури

05-06-2020 Дослідники творчості Ірен Роздобудько називають її яскравою представницею fashion-літератури, адже вона створила власну оригінальну концепцію письма: експериментує зі стилями, жанрами, темами, сюжетами, героями. Пані Ірен варіює між жіночими романами, детективними історіями та пригодницьким чтивом. Найвідоміші твори пані Ірен: "Ґудзик", "Амулет Паскаля", "ЛСД. Ліцей слухняних дружин", "Арсен". Письменниця є лауреатом конкурсу "Коронація слова" та володаркою титулу "Золотий письменник України", сценаристкою.

П'ятого червня Ірен Роздобудько зустрілася в прямому етері з поціновувачами своєї творчості і розповіла про ціль своїх творів: вона прагне текстами донести читачам суть людського щастя, ціну життя, цінність добра, продемонструвати помилки героїв.

Літератори визначили прозовий дискурс пані Ірен як такий, що належить до мідл-літератури. Письменниця висловила неабияке захоплення такою характеристикою, адже вона поєднує у романах як елітарну, так і масову літературу. Проблематика творчості авторки зосереджується довкола екзистенційної самотності, кохання, насолоди, страждання, щастя, людської деградації. Передусім Ірен Роздобудько цікавить жіноче «я», тому центральною прозою у її творчості є фемінна.

Також письменниця в етері поділилася своїм досвідом переходу на українську мову. Порадила глядачам читати її твори, аби вивчати українську, поповнювати словниковий запас та вільно знайомитися з творчістю інших українських письменників.