НОВИНИ ТА ПОДІЇ

"Невідома Татарка" – екскурсія в прямому етері

18-05-2020 Екскурсовод Наталія Пирогова в прямому етері провела екскурсію київською Татаркою, що межує з Лук'янівкою. Назва місцевості на високих пагорбах походить з ХХ століття від поселень татар, які займалися в основному торгівлею на ринках Подолу, що якраз під цими пагорбами. Татарка не схожа на решту місцевостей Києва – іноді здається, що час тут зупинився.  

Про нову вулицю Подільський узвіз, Реп`яхів яр, вулицю Нагірну та Макарівську, Смородинський узвіз, про Храм-саркофаг Святого Миколая, зведеного як частина Меморіального комплексу пам'яті жертв Чорнобиля та багато іншого дізналися  наші користувачі, насолоджуючись краєвидами Татарки.

Пані Наталя провела нас доріжками Смородинського регіонального парку до рукотворних Змієвих печер, де в околицях спуску панує казкова атмосфера. Помилувались алеєю сакур, які були висаджені до роковин Чорнобильської трагедії та дізналися, де росте Татарський дуб, віком близько 300 років.

Якщо ви хочете помандрувати та зачаруватися неймовірним, фантастичним  Києвом, перегляньте відеоекскурсію Татаркою з Наталею Пироговою.