НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Порядок надання послуги видачі книжок з відділу абонемента за попереднім замовленням користувачів в умовах карантину

 1. Електронними каналами зв’язку для замовлення на книжки, які підібрані користувачами онлайн через електронний каталог бібліотеки, визначено:
 • мобільний зв'язок, Viber, Telegram: оператор Київстар – (068) 384-46-60, оператор МТС Vodafone – (095) 864-03-74;
 • е-пошту відділу абонемента: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
 • функцію «Надіслати повідомлення» на сторінці бібліотеки у мережі Facebook.
 1. Початок приймання замовлень – 4 травня. Дні приймання замовлень – понеділок-середа. Дні видачі замовлень – четвер-п'ятниця з 12:00 до 18:00.
 2. Користувачі усно або у письмовій формі зазначають авторів, назви або тематику книжок, власне прізвище ім’я та по батькові, номер бібліотечного квитка. Працівники бібліотеки повідомляють користувачу номер його замовлення. По вищеназваних каналах зв’язку можна також звернутися для первинного запису у бібліотеку та оформлення електронного бібліотечного квитка.
 3. Записи підібраних за замовленням книжок вносяться в електронний формуляр користувача, книжки пакуються в поліетиленові торби із зазначенням номера замовлення.
 4. Отримати пакет із замовленими книжками користувач може у четвер або п’ятницю через вікно видачі абонемента (фасад приміщення по вул. Тургенєвська, 83-85), назвавши номер замовлення.
 5. Повертати книжки лише в бокс для повернення (біля вхідних дверей у приміщення відділу абонемента).
 6. Усі книжки, які повернули користувачі, відкладатимуться у коробки із зазначенням дати повернення, для 10-денної обсервації.
 7. Майданчик біля вікна видачі розмічено для забезпечення умов для дотримання безпечної відстані між користувачами у випадку одночасного перебування на майданчику понад дві особи. Також для користувачів забезпечено можливість продезінфікувати руки при отриманні пакета з книжками.

Приміщення бібліотеки залишаються зачиненими для відвідувачів.

Про наступні етапи виходу із карантину користувачі бібліотеки будуть повідомлені.

З повагою, адміністрація бібліотеки