НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Всеукраїнський рейтинг "Книжка року". Категорія "Дитяче свято"

20-03-2020 Продовжуємо знайомити вас із переможцями рейтингу "Книжка року". У категорії "Дитяче свято" (номінація "Пізнавальна та розвиваюча книжка") перемогу отримало видання Леоніда Ушкалова "Сковорода від А до Я" ("Видавництво Старого Лева"), яка є у фонді нашої бібліотеки.

Григорій Сковорода від А до Я / тексти Леоніда Ушкалова ; графічне опрацювання Л. Стецькович, В. Стецьковича. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 71 с. : іл.Книжка "Сковорода від А до Я" продовжує серію абеток-енциклопедій для родинного читання і розповідає про великого мрійника, мандрівного філософа та педагога.

Григорій Сковорода зрікся світу й кар’єрного росту, хоча й мав високі досягнення та блискучу освіту. Замість родинного затишку обрав постійні мандри й самотність – та при цьому вважав себе неймовірно щасливою людиною. Якими ж були основні засади його філософії? Як йому вдавалося дотримуватися принципу «золотої середини»? Як навчав і які оцінки ставив своїм вихованцям?

Про все це – у новій абетці, текст до якої написав літературознавець та знавець давніх текстів Леонід Ушкалов, який багато років присвятив дослідженню життя і творчості Григорія Сковороди. 

Також у цій категорії нагороди отримали:

  • номінація "Книжки для малечі та молодших школярів": Галина Малик, Грася Олійко "Піратський маршрут" ("Видавництво Старого Лева");
  • номінація "Твори для школярів середніх класів": Микола Гоголь "Пропала грамота" ("А-ба-ба-га-ла-ма-га");
  • номінація "Підліткова та юнацька література": Гелен Дельфорж "Мама" (Nebo Booklab Publishing). 

По завершенні карантину запрошуємо до бібліотеки для ознайомлення з книжками-переможницями.