НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Творча зустріч із Василем Горбатюком

12-02-2020 Яке щастя бачити давніх друзів! Ще більше щастя, коли ці друзі – письменники, які приїжджають здалеку, щоб презентувати нову книгу. Так, з розповіддю про свій новий роман "Вигнані з Раю" з Хмельниччини до нас завітав Василь Горбатюк — автор багатьох прозових збірок, член НСПУ, лауреат багатьох літературних конкурсів і премій, товариш нашої бібліотеки.
Усі слухачі одразу занурилися в атмосферу буремних 37-38-х років минулого століття, адже саме цей час став доленосним для головних героїв твору – родини Бжевських, які постраждали від гонінь та репресій. Назва книги глибоко символічна, адже, як пояснює автор, Рай – це і місцина на Поділлі, уподобана героями, і символ сімейного затишку та рідного краю, з якого персонажі роману, жертви репресій, були вигнані…

Прикметно, що описана у книзі історія, базується на реальних подіях, які були художньо переосмислені автором та подані у вигляді художньо-документального роману. Василь Горбатюк поділився досвідом збирання матеріалу і творчим досвідом. Описуючи життєві перипетії однієї родини, письменник подає широку картину часу, коли відбувалися трагічні події, та наголошує на важливості історичної пам’яті, яка пов’язує покоління.
Щиро вдячні авторові Василю Горбатюку за неймовірно цікавий презентований матеріал. Бажаємо наснаги на нові письменницькі здобутки!