НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Зустріч із письменницею Наталкою Гук

12-02-2020 У бібліотеці відбулася довгоочікувана зустріч з  українською письменницею-прозаїком Наталкою Гук, яка завітала до нас з розповіддю про свої твори та різними письменницькими цікавинками.

Наталка Гук – авторка декількох збірок оповідань, а також її твори можна відшукати в колективних збірках серед оповідань інших популярних українських письменників. Однією з найвідоміших її авторських збірок є «Книга історій та рецептів смачного настрою», яка здобула цілковите визнання серед української публіки завдяки особливому колориту, адже кожне оповідання насичене не лише описами смаколиків, а й теплими оповідками та навіть справжніми авантюрами. «Смачні» сторінки книги не залишили байдужими нікого з слухачів, які, затамувавши віддих, захоплено «ковтали» зачитані авторкою історії. Окрім того, слухачі мали змогу поділитися власними кулінарними вподобаннями та цікавими випадками з власного життєвого досвіду, що пов’язані зі стравами, за що в кінці зустрічі отримували призи від письменниці.

Хвилюючи серця слухачів різноманітними життєвими колізіями персонажів, Наталка Гук заінтригувала також оповіданнями з інших збірок, таких як: «Євромайдан. Звичайні герої» та творами з серії «Дорожні історії». Вдячна аудиторія довго не відпускала авторку, тому наша зустріч завершилася теплим спілкуванням та спільними фотографіями. А також наша гостя підготувала особливі цукерочки з побажаннями, що викликало повний захват усіх присутніх!

Неймовірно вдячні письменниці за відвертість та щирість, душевну теплоту та створену атмосферу затишку, яка панувала протягом заходу. Бажаєм творчих звершень та чекаємо на наступні зустрічі!