НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Виставка “Бібліотерапія”. Як не боятися публічних виступів

10-02-2020 У нашому житті трапляються ситуації, коли страх привселюдного висловлення думки стає перешкодою на шляху до успіху. І не важливо, чи то проста відповідь на семінарі, чи презентація дослідження — результат завжди один: панічний страх, що сковує лещатами горло і заважає тверезо мислити й діяти.
Здавалося б, чого тут боятись? Ваша доповідь відскакує від зубів. Чітко вивірені рухи та жести, які були відшліфовані перед дзеркалом задля більшої впевненості… Все просто ідеально. Але вже перед самісіньким виступом виявляється, що, замість бойового настрою, всередині розливається тягучо-тремтливе відчуття жаху…
Досить це терпіти! Проєкт “Бібліотерапія: твоя книга щастя” розповість вам, як побороти страх перед публікою. Тематичний тренінг стартує завтра, 11 лютого, о 13:00 за адресою вулиця Тургенєвська, 83-85. Будуть підійматися питання виникнення феномену страху перед публікою, обговорюватимуться способи його подолання.
Також у відділі абонемента обновиться експозиція виставки “Бібліотерапія”, де ви зможете знайти додаткову інформацію на тему тренінгу.
Позбавляйтеся своїх страхів разом з нами!