НОВИНИ ТА ПОДІЇ

"Бібліотерапія – твоя книга щастя". Виставка

05-02-2020 Проєкт "Бібліотерапія – твоя книга щастя", започаткований у 2018 році на базі нашої бібліотеки, успішно продовжує роботу і в 2020-му.
Що це таке? По-перше, змога знайти душевний спокій та розраду, занурюючись у чарівний світ книг. По-друге, можливість розвивати та покращувати в собі соціальні та особистісні навички. По-третє, бібліотерапія допомагає розвивати в собі емпатію.
Виклики сучасного світу нависають над нами кожного дня. Жорсткі дедлайни по роботі, затори на дорогах, безперервний потік інформації з інтернету та телебачення – все це деколи стає непосильною ношею не тільки для фізичного, а й для психологічного стану сучасної людини. 

Проєкт "Бібліотерапія" якраз покликаний допомогти трохи "розвантажитися" і навчитися справлятись з труднощами сьогодення. У рамках його діяльності впродовж року будуть діяти психологічні тренінги та виставка у відділі абонемента (вул. Тургенєвська, 83-85), тематика якої змінюватиметься в залежності від проблематики тренінгів та читацького попиту.