НОВИНИ ТА ПОДІЇ

День спеціаліста "Києвознавче сузір`я"

30-01-2020 Десятий, ювілейний, День спеціаліста "Києвознавче сузір`я" відбувся у відділі краєзнавчої літератури та бібліографії. Гостями заходу були києвознавці, екскурсоводи, бібліотечні працівники публічних бібліотек міста, а також користувачі бібліотеки, які цікавляться історією Києва.

Києвознавці В. Галайба, А. Третьяков, С. Вакулишин, В. Баканов та Д. Кононюк презентували свої книги, видані протягом 2019 року, та ті, що мають вийти у 2020 році. Презентація супроводжувалася демонстрацією фотослайдів, які ілюструють нові видання.

Відкрила захід завідувачка відділу Надія Грищенко з презентацією слайд-шоу з історії проведення у відділі Дня спеціаліста "Києвознавче сузір'я" з 2011 року. Відомий києвознавець Аркадій Третьяков виступив з цікавою розповіддю про роботу над новою книгою "Купчихи Києва", в якій показано тогочасних жінок-підприємниць як непересічних особистостей.
Директор Музею однієї вулиці Д. Шльонський та краєзнавець-колекціонер В. Киркевич теж презентували свої нові книги.
Всі презентовані книги києвознавці подарували відділу.
Присутні ознайомилися з новою літературою про Київ, що надійшла до відділу впродовж 2019 року, та поспілкувалися з гостями відділу.
Зустріч пройшла в невимушеній та дружній атмосфері.