НОВИНИ ТА ПОДІЇ

"Бібліотерапія: твоя книга щастя". Як порозумітися з тими, з ким порозумітися неможливо

28-01-2020 У межах проєкту "Бібліотерапія: твоя книга щастя" відбувся тренінг, під час якого учасники випробували новий формат обміну інформацією – провели огляд відомої книги шведського психолога-біхевіориста Томаса Еріксона "В оточенні ідіотів. Як порозумітися з тими, з ким порозумітися неможливо".

Ця праця з психології написана в доступному для широкої аудиторії публіцистичному стилі. Вона стала бестселером 2015 – 2018 років.

"Ми практично не контролюємо процес засвоєння інформації реципієнтом, – пише Томас Еріксон, – тому наше завдання – шляхом підбору та коригування власної моделі поведінки адаптуватися до темпераменту та характеру співрозмовника". Задля того, щоб вибудувати процес комунікації максимально ефективно, психолог пропонує чотири моделі поведінки людей: синю (аналітичний тип), червону (домінуючий), жовту (надихаючий) та зелену (стабільний). На тренінгу, беручи до уваги поради автора, учасники намагалися визначити моделі поведінки, що притаманні їм.

Зустріч завершилася теплим спілкуванням у невимушеній атмосфері. Вдячні кожному, хто зацікавився темою, і запрошуємо на наступні тренінги!