НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Лекція "Емоційне тіло та його вплив на психосоматичні хвороби"

02-12-2019 У бібліотеці відбулася лекція на тему "Емоційне тіло та його вплив на психосоматичні хвороби", яку провів Юри Бехонски, МSc, практикуючий психолог, засновник SACH (Міжнародної школи трансперсональної психотерапії і гіпнотерапії, Естонія), творець ТНА (транзактного гіпноаналіза).

Юри регулярно проводить лекції по всьому світу. Україна – 69-та країна, яку психолог відвідав зі свою місією. Лектор прибув до нас аж з Естонії, щоб поділитися досвідом, здобутим протягом понад 30 років прихотерапевтичної практики.

У східних культурах здавна вважалося, що наше психічне здоров’я нерозривно зв’язане з фізичним самопочуттям. "Європейські інтелектуали, – як зауважив психолог, – дійшли до цього значно пізніше". Пан Юри стверджує, що всім хворобам передує збій у нашому ментальному здоров’ї, який найчастіше стає наслідком відчуття нереалізованості людини в житті. Тому, намагаючись дослідити власну історію хвороби, слід заглибитися у самоаналіз та з’ясувати, у який момент щось пішло не так.

Цікаво, що теорію, прибічником якої називає себе пан Юри, можна застосувати як до відчуття незначного нездужання, так і до тяжких захворювань. У цьому ми переконалися під час лекції, розглядаючи приватні випадки присутніх у залі людей. Тому запропонована теорія була сприйнята зі значним інтересом та живим відгуком слухачів.

Вдячні Юри Бехонски за пізнавальну та надзвичайно цікаву лекцію!