НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Психологічний тренінг "Чому кожен з нас супермен, або Як ми щодня долаємо стрес?"

07-08-2019 6 серпня в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки відбувся черговий тренінг у рамках проекту "Бібліотерапія: твоя книга щастя" на тему "Чому кожен з нас супермен, або Як ми щодня долаємо стрес?".

Як завжди, на зустрічі всі мали змогу поділитися власною думкою стосовно означеної проблеми, тож кожен висловив свої міркування про роль стресу в житті людини. Завдяки цікавим вправам, запропонованим психологом з проекту "Пізнання" Оксаною Верховод, яка керувала тренінгом, учасники краще відчули, яким чином стрес може вплинути на наше самопочуття.

 Виявляється, протистояти стресу можна, вдаючись до різних методик, які в психології отримали назву копінг-стратегій. Оскільки тренінг був більше орієнтований на практичну частину, ніж на теорію, учасники змогли визначити, яка з особливостей поведінки в скрутних життєвих обставинах найбільш властива їм.

Попри те, що ми підняли доволі важку тему, усі присутні отримали позитивні емоції від спілкування та, головне, змогли отримати цінні знання та вдовольнити свою цікавість з проблеми, яка розглядалася. Вдячні Оксані Верховод за вдало організовану роботу й висвітлену інформацію та всім, хто прийшов, за активність впродовж тренінгу. З нетерпінням чекаємо на наступну зустріч!