НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Творчий вечір з поетом Владиславом Стольниковим

12-06-2019 У нашій бібліотеці відбулася творча зустріч з поетом Владиславом Стольниковим та презентація його нової книжки "Полудневий триптих". Зустріч пройшла в гармонійній атмосфері. До пана Владислава завітали  друзі, колеги та рідні йому люди.

Директор видавництва "Юніверс" Андрій Савчук з теплом згадував їх першу зустріч, а головний редактор видавництва та поет Микола Семенюк розповів про цікаві факти із життя і спільну роботу.

Говорити про гіркоту життєвого досвіду у випадку Владислава Стольникова – це нічого не сказати. Хворий на церебральний параліч поет зумів не зламатися у повсякденному житті – вся його поезія пронизана любов’ю, ніжністю та внутрішньою силою. У своїх творах поет оспівує жіночий образ, адже його дружина, пані Наталя, є для нього справжнім натхненням і підтримкою у повсякденному житті. А донька Марія надзвичайно чуттєво читала татову поезію.

Приємною несподіванкою для поета став кліп Жанни Боднарук на його слова "Хай святиться отче ймення". Бажаємо панові Владиславові здоров’я, сили духу і творчого натхнення для подальшої роботи на літературній ниві.