НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Зустріч із Ларисою Ніцой

05-06-2019 Відбулася чергове засідання міського Клубу бібліотекарів, що організовується спільно з НСПУ. Сьогодні присутні мали унікальну нагоду поспілкуватися з сучасною українською письменницею, громадською діячкою, лауреатом літературного конкурсу "Коронація слова" Ларисою Ніцой.

Пані Лариса переповіла історію свого шляху до літератури, підкресливши, що значний влив на неї справила творчість Жулинського, яка пробудила потяг до художнього слова. Усі були приємно вражені продуктивністю письменниці, чий творчий доробок налічує 15 виданих книжок. Про історію їх створення пані Лариса детально розповіла.

Казки письменниці – дитячі історії, у яких вона порушує зовсім недитячі проблеми. Так, 2017 року світ побачила її книга, суголосна з подіями української сучасності, під назвою "Незламні мураші" – оповідка про мурашиний народ, що самовіддано бореться проти сусідів, які на нього напали. Сповнені любові до життя, світу, теплі історії Лариси Ніцой приваблюють як наймолодших, так і досвідчених читачів, тому бібліотекарі Києва були надзвичайно раді зустрічі з авторкою.

Висловлюємо подяку нашій гості за відвертість у розмові та завзятість на письменницькій ниві, а також – незмінному керівникові Клубу Василю Івановичу Фольварочному за організацію та модерування наших літературних "посиденьок".

З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!