НОВИНИ ТА ПОДІЇ

"Бібліотерапія: твоя книга щастя"

14-05-2019 На черговому тренінгу, що проводився у межах проекту "Бібліотерапія: твоя книга щастя", була порушена тема когнітивних помилок. Розібратися у цьому непростому питанні нам допомогла кваліфікований психолог, постійна ведуча тренінгів Злата Біневич.

Заняття цього разу було побудоване з двох частин: теоретичної і практичної. Психолог наголосила, що часто люди стають буквально заручниками свого мислення, адже закорковуються серед певних суджень, що зумовлює не завжди коректне реагування на події в нашому житті. Виявляється, ми схильні вибудовувати свої думки і, відповідно, поведінку, піддаючись певним шаблонам, яких психолог виділила 12. Традиційно, зустріч відбувалася у формі відкритого обговорення, тому учасники змогли висловити свої міркування і спостереження, а Злата Біневич підсумувала думки кожного з фахової точки зору. Окрім того, усі охочі проаналізували власні поведінкові стереотипи й отримали практичні поради.

А ви прагнете розібратися в собі? Тоді гайда до нас! Наступна зустріч буде присвячена соціальним маскам, за якими люди з різних причин приховують своє справжнє обличчя. Цікаво? Тоді приходьте на наступний тренінг, що запланований на 28 травня.