НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Краєзнавча бесіда з Оленою Крушинською

06-02-2018 У бібліотеці відбулася зустріч з українським краєзнавцем та дослідником старовини Оленою Крушинською. Пані Олена презентувала ініційоване та здійснене нею перевидання ґрунтовної етнографічної розвідки Олександра Афанасьєва-Чужбинського у двох томах – «Нариси Дністра» та «Нариси Дніпра». Дослідниця разом з усіма присутніми здійснила екскурс слідами видатного українського етнографа, орієнтуючись на записи, зроблені автором «Нарисів».
Завдяки Олені Крушинській слухачі по-новому відкрили для себе особу видатного українського етнографа, фольклориста, письменника і мовознавця та познайомилися з цікавими подробицями побуту українців минулої епохи, які могло помітити та зафіксувати лише пильне око наполегливого дослідника Олександра Афанасьєва-Чужбинського. За словами краєзнавиці, він, фактично, «написав малу енциклопедію української етнографії».
Щиро вдячні Олені Крушинській за змістовну бесіду та подаровані бібліотеці книжки, а слухачам – за виявлений інтерес до української минувшини.