НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Звітні слухання стосовно роботи ЖБК "Першотравневий"

25-12-2018 У відділі краєзнавчої літератури та бібліографії разом із  мешканцями та правлінням ЖБК "Першотравневий" Шевченківського району міста були проведені звітні слухання.

На початку заходу завідувач відділу Надія Грищенко коротко розповіла про основні напрями роботи  відділу, ознайомила присутніх з розділом сайту "Київ у соціо-інформаційному просторі", його змістовним наповненням та блогами відділу.

Голова правління Житлово-будівельного кооперативу "Першотравневий" Наталія Нагорна звітувала про виконану роботу за 2017-2018 роки, а саме про цільове використання грошей на опалення, благоустрій прибудинкової території та заходи для підвищення якості надання послуг для населення, а також представила план заходів на наступний рік.

Крім того, на слуханнях підіймалися питання боржників та заохочувальні методи боротьби з ними. Присутні ділилися своїми міркуваннями з приводу використання коштів на енергозбереження будинків, вносили пропозиції щодо поліпшення надання житлово-комунальних послуг. Наприкінці були прийняті необхідні рішення з поліпшення роботи Правління ЖБК "Першотравневий".

Спеціально до заходу  працівники відділу  підготували  книжково-інформаційну  виставку "Шевченківський район – погляд крізь роки" про історію і сьогодення району, а також інформативні матеріали про роботу структурних підрозділів Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації, місцевих органів Житлово-комунального господарства Києва.