НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Художня виставка "Морські розбишаки"

11-10-2018 Сьогодні у відділі краєзнавчої літератури та бібліографії Публічної бібліотеки іиені Лесі Українки відбулося відкриття художньої виставки під веселою назвою «Морські розбишаки» наймолодшої майстрині з петриківського розпису, письменниці, переможниці багатьох художніх та літературних конкурсів Аліси Герман. Красивий та неповторний петриківський розпис, де фантазії немає меж тішить око.

У кожному мозочку пензлика втілюється велика любов до тварин, до рідного краю, до кожного візерунка. Глядачами і учасниками вернісажу були учні 3-х класів СШ №106. Юна художниця познайомила дітей зі своїми творчими роботами, зацікавила своїми оповіданнями до картин, які пише вже з раннього віку. А учні в свою чергу, захопливо читали оповідання «Очеретяні розбишаки», активно задавали різноманітні питання та бажали майстрині всіляких гараздів. Окрім цікавого спілкування було музичне привітання народною піснею «Летів пташок» від Аугустіни Тю. З добрим словом із побажаннями успіхів у творчості висловила керівник Аліси Герман, українська художниця, майстриня петриківського розпису, лауреат премії імені Катерини Білокур, член НСХУ - Олена Іванівна Скицюк. Зустріч подарувала усім гостям гарний настрій та радість натхненного спілкування.

Ласкаво запрошуємо до перегляду виставки «Морські розбишаки» у відділ краєзнавчої літератури та бібліографіїПублічної бібліотеки імені Лесі Українки, яка діятиме до 30 жовтня 2018 р.
за адресою: вул. В. Винниченка,16