НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Бесіда-пам'ять "Опалені душі і серця"

11-04-2018 Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів – пам'ятна дата, яка відзначається на честь події, що мала місце 11 квітня 1945 року, коли в'язні концтабору у Бухенвальді почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців.

Саме 11 квітня на честь цих подій у бібліотеці відбулася бесіда-пам'ять "Опалені душі і серця". Учасниками заходу були студенти Київського  професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка. До уваги студентів було презентовано "10 фактів про табір смерті Освенцим", а також перегляд кінохроніки "Концтабір Майданек". Ця дата назавжди запам'ятається людству жахливими подіями Другої світової війни і кривавими злочинами гітлерівського тоталітаризму. Одним із символів злодіянь нацистів по праву вважають табір смерті "Аушвіц-Біркенау", який був розташований біля польського міста Освенцим. Табір став місцем наймасовішого знищення мирного населення за всю історію людства.

Отже, сторінки історії страшних подій – це справжні уроки мужності для молодого покоління, збереження пам’яті про тих, чиє життя обірвалось за колючими дротами фашистських таборів смерті.

Вклоняємося людям, які пройшли тяжкий шлях через фашистські табори. Віддаємо данину скорботної пам’яті жертвам нацизму із тихим словом у душі:  "Щоб не повторилося ніколи!".