НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Спеціальна премія за підтримку та розвиток театрального мистецтва "Київська пектораль 2018" присуджена бібліотеці!

27-03-2018 Минулого року бібліотекою у співпраці з Театральною майстернею Миколи Рушковського започатковано проект "Бібліотека+Театр". Організовано покази вистав за творами української та світової драматургії з метою наближення літератури в театральному форматі до користувачів, популяризації театрального мистецтва, розвитку глядацької і читацької культури, підтвердження статусу бібліотеки як привабливого "третього місця". З вересня минулого року організовано понад 50 показів вистав.

26 березня у Київському драмтеатрі на Подолі відбулася урочиста церемонія вручення найстаршої в Україні професійної театральної премії "Київська пектораль" за підсумками 2017 року. Серед нагороджених – Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих міста Києва, яку відзначено спеціальною премією за підтримку та розвиток театрального мистецтва.

Колектив бібліотеки дякує усім, хто сприяв реалізації проекту, а насамперед – талановитій молоді, вихованцям Театральної майстерні народного артиста України Миколи Миколайовича Рушковського.