НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Презентація книжок, виданих у 2017 році за програмою «Київ інформаційний»

07-02-2018 У приміщенні Національної спілки письменників України відбулося чергове засідання міського Клубу бібліотекарів, у рамках якого пройшла презентація книжок, виданих за програмою «Київ інформаційний».

Видавнича рада обрала для видання за кошти міського бюджету 13 книжок київських авторів. Це видання для дітей та підлітків, книги історичної та краєзнавчої тематики, поезія, проза, п’єси. Видані книжки поповнили фонди публічних бібліотек Києва. Інформацію про них можна знайти в електронному каталозі.

На засіданні були присутні автори книжок Раїса Гончарова (збірка п’єс «Дзвони долі»), Станіслав Бондаренко (збірка поезій «Повітряне метро» Павло Кущ (повість «Небувала «котострофа»), укладач збірки «Україна починається з тебе» Марія Морозенко. Письменники презентували аудиторії свої книги, розповідали історії написання власних творів та зачитували їх уривки.

Про важливість популяризації читання, підтримки як молодих, так і знаних авторів, а також поповнення фондів бібліотек говорила директор Публічної бібліотеки імені Лесі Українки Ольга Романюк. А ще київські бібліотекарі отримали в подарунок від письменника Григорія Кияшка нову книжку "З погляду старого дзигаря", від поета Станіслава Бондаренка – поетичну збірку "Повітряне метро" та дитячий календар на 2018 рік з "Абеткою вереснят".