НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Вечір поетичних перевтілень у бібліотеці

04-11-2017 Сьогодні бібліотека зустрічала молодих поетів, вже відомих на літературних і мистецьких майданчиках, які завітали з різних куточків України. Ведучими заходу були ініціатор і засновник «Поетквартал» Олександр Букатюк та Наталія Політова, які інтригуючи і неординарно представляли кожного з учасників.

Вечір поетичних перевтілень розпочався з образа Людини-Авангарда. Це були дійсно Люди – Метафори, за якими вгадувався улюблений поет чи поетеса, які прийшли із вимірів невідомих, відомих, реально-вигаданих світів.

Перед глядачами з'явилися різноманітні образи: від давньогрецької богині Гери до містичного образа «Знахарки». Гості вечора зробили паузу в цьому стрімкому світі, зупинилися на мить – відчули глибину і гармонію в поезії молодих талантів.

На завершення заходу до слова приєдналася відома українська поетеса і прозаїк, член НСПУ – Харитонова (Талалай) Раїса. Вона зазначила, що Україна безумовно має нових, молодих і перспективних українських поетів, які продовжать працювати на майбутнє нашої країни. А бібліотека завжди радо відкриває двері для спілкування і теплих зустрічей та бажає натхнення і успіхів у подальшому поетичному житті молодих творців.