НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Засідання міського Клубу бібліотекарів у Будинку письменників

04-10-2017 Відбулося чергове засідання міського Клубу бібліотекарів у Будинку письменників під модеруванням Василя Фольварочного. Зустріч присвятили світлій пам'яті Президента міжнародного Благодійного фонду «Смолоскип», голови однойменного видавництва Осипа Зінкевича, який відійшов у вічність 18 вересня 2017 року на 93-му році життя.

Члени Клубу вшанували світлу пам'ять Великого Українця, який видав понад півтисячі книг, відкрив шлях у літературу десяткам молодих митців, опікувався пам'яттю забутих та репресованих Сталінським режимом письменників.

На засіданні виступила заступник видавництва «Смолоскип», директор привидавничої книгарні Ольга Погинайко (Olga Pogynaiko), яка запевнила, що колектив смолоскипівців, підібраний і згуртований паном Зінкевичем, продовжуватиме святу справу свого наставника на ниві відродження національної пам'яті, збагачення духовних скарбів українства. Пані Ольга розповіла про видавничі серії, зокрема про «шестидесятників», «Українські студії», «мемуаристику й публіцистику», «літературу та історію», альманахи, посібники, антології. Ознайомила з новинками книговидань, перспективними планами видавництва на майбутні роки.