НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Бібліотечний урок до Дня Європейських мов

12-09-2017 Сьогодні у відділі літератури іноземними мовами для студентів Київського професійно-педагогічного коледжу імені А. Макаренка відбувся бібліотечний урок до Дня Європейських мов «Презентуємо відділ літератури іноземними мовами».

Мета Європейського дня мов – привернути увагу аудиторії до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне і лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом усього життя.

Завідувач відділу Ольга Марянчик розповіла про важливість знання іноземних мов, підкресливши, що мова і комунікації зараз як ніколи складають серцевину нашого суспільства, а вивчення мов відкриває шлях до нових перспектив і пізнання культур.

Студенти ознайомилися з літературою на іноземних мовах, переглянули фільм-презентацію «Подорож до Англії», зацікавилися книжковою виставкою «European day of Languages», де була представлена література на допомогу вивчення мов. На довершення зустрічі студенти мали змогу поспілкуватися англійською з бібліотекарем іноземного відділу.

Сподіваємося, що «День європейських мов» надихне студентів та підвищить їх мотивацію до вивчення мов.