НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Відбулося вересневе засідання міського Клубу бібліотекарів

06-09-2017 На вересневе засідання міського Клубу бібліотекарів, яке проходило в Національній спілці письменників, завітали автори книг, що були віддруковані при фінансовій підтримці Київської міської влади. Модератор зустрічі Фольварочний В.І. представив молодих письменниць.

Олена Рижко, що презентувала новий роман «Ще одна історія про…» –  не нове ім,я в літературі: вона член НСПУ, поетеса, прозаїк, літературознавець, мовознавець, авторка кількох віршованих і прозових книг та понад 80 наукових публікацій.

Журналістка Роксолана Сьома набиралася творчого досвіду на радіо і телебаченні. Перша її книга – історичний роман про долю остарбайтерів «Вакації у Тангермюнде» – був відзначений преміями літературних конкурсів видавництва «Смолоскип» та «Дебют року» від порталу «Друг читача». Презентований роман «Голова» засвідчив новий творчий злет молодої авторки, оригінальну сучасну, модерну манеру письма.

Олександра Малаш – молода поетеса і бард. Минулого року опублікувала в журналі «Дніпро» повісті «Коли моя мати співає» та «Кришталь горить». Презентований роман «Любові багато не буває» – поліфонічний. У ньому – перехрестя доль та світоглядів, полеміка переконань і прагнень. Сюжетні лінії видаються простими, якщо розглядати кожну окремо.

 

У романі «Сповідь священика» Соломії Зеленської відкриваються таємниці людського єства: заздрість, жадоба влади, постійна боротьба за визнання витісняють просте вибагливе щастя.

У кожного із авторів власне світобачення, оригінальна манера письма, тонке сприйняття слова, що приваблює читачів, особливо молодих. Це засвідчили бібліотекарі столиці, які планують проводити творчі вечори за презентованими книгами.