НОВИНИ ТА ПОДІЇ

З ювілеєм, шановна Маріє Олексіївно!

2 вересня відзначає  ювілейну дату наша колега, завідувач відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи бібліотеки Марія Олексіївна Залепа.

З  1984 року і донині вона працює у нашому колективі. Високопрофесійна і надзвичайно відповідальна за відділ, який очолює, за кожну доручену справу. Багато зусиль і знань доклала до створення пошукової системи до фонду бібліотеки. Не злічити, скільки статей з періодичних видань опрацьовано нею, скільки записів введено в електронний каталог, скільки консультацій надано колегам, скільки відповідей на найскладніші запитання користувачів знайдено!

Минулого року на честь 25-ї річниці Незалежності України Марію Олексіївну нагороджено високою відзнакою  Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

А сьогодні ми усім колективом вітаємо Вас, Маріє Олексіївно, та бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії, наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

Колектив бібліотеки